Новини

Изолированные группы: тест-чат

Опитування

от Сергій Шило -

Шановні студенти денної форми навчання!

Просимо Вас пройти опитування Дослідницької компанії Інфо Сапієнс та Школи політичної аналітики НаУКМА у співпраці з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Орієнтовна тривалість анкети 10-15 хвилин. Термін проведення дослідження: 21.06.2022-01.07.2022.

Посилання на анкету:

https://sis.pp.ua/i?anq&nid=3678901445&cati=50&chanal=12&ncid=Thanks

Анонімне опитування студентів стосовно дистанційного навчання

от Сергій Шило -

Шановні студенти!
Просимо Вас взяти участь у опитуванні, яке проходить в нашому університеті та ініційоване для отримання об’єктивної інформації щодо якості навчання і викладання у весняному семестрі 2021/2022 навчального року.
Ваші відверті та щирі відповіді сприятимуть розробці та запровадженню заходів, щодо підвищення якості організації процесу дистанційного навчання й рівня викладання в непростих умовах воєнного стану.
Це дослідження анонімне, його результати будуть використані тільки узагальнено.

Взяти участь в опитуванні

Отримання поштової скриньки @zp.edu.ua

от Сергій Шило -

Шановні студенти!

У разі відсутності необхідної для реєстрації на зовнішніх освітніх ресурсах електронної пошти в домені zp.edu.ua центр інновацій пропонує такий алгоритм дій.

Студент в довільній формі направляє електронний лист на student_reg@zp.edu.ua , в якому вказує ПІБ, форму навчання, групу і додає до листа вкладення зі сканкопією або скріншотом з Дії студентського квитка. У відповідь студенту направляється логін та пароль для нової поштової скриньки.

Щодо технічної підтримки

от Сергій Шило -

Шановні користувачі, у разі виникнення питань при роботі з системою надсилайте запити на електронну пошту
nvzpeduua@gmail.com

У разі проблем з доступом до облікового запису студента або викладача до листа додається скан документа, що посвідчує особу.

Телефони технічної підтримки:
+380994420373
+380689801214

Старые темы...