Мета навчальної дисципліни Формування у здобувачів вищої освіти цілісної та логічно-послідовної системи наукових знань про основні поняття, предмет, функції та принципи національного права України, положень норм Конституції та законів України, закономірностей побудови правової держави, формування у них високого рівня правової свідомості та правової культури, вироблення вміння тлумачити та правильно застосовувати положення норм чинного законодавства України в професійній діяльності, а також виховання у них активної громадянської позиції, дотримання стандартів у сфері прав людини. Завдання навчальної дисципліни - розвинення правового мислення здобувачів вищої освіти, оволодіння ними систематизованими науковими знаннями з теорії держави і права, конституційного, господарського, сімейного, трудового, адміністративного права України; - виховання у них поважного ставлення до Конституції України та законів України, підзаконних нормативно-правових актів; - вміння тлумачити та правильно застосовувати відповідні положення норм чинного законодавства України в професійній діяльності, грамотно оцінювати юридичні факти та вільно орієнтуватися в сучасному правовому полі; - формування правової свідомості та правової культури, активної громадянської позиції, дотримання прав, свобод та обов'язків людини і громадянина, а також відповідальності за результати прийнятих управлінських рішень. 

Загальні компетентності:  

ЗК1. Здатність реалізувати свої права і обов'язки як члена суспільства, усвідомлювати цінності громадянського (демократичного) суспільства та необхідність його сталого розвитку, верховенства права, прав і свобод людини і громадянина в Україні. 

ЗК2. Здатність зберігати та примножувати моральні, культурні, наукові цінності та примножувати досягнення суспільства на основі розуміння історії та закономірностей розвитку предметної області, її місця у загальній системі знань про природу і суспільство та у розвитку суспільства, техніки і технологій, використовувати різні види та форми рухової активності для активного відпочинку та ведення здорового способу життя. 

ЗК6. Здатність спілкуватися державною мовою як усно, так і письмово. 

 ЗК7. Здатність спілкуватися іноземною мовою. 

ЗК14. Здатність працювати у міжнародному контексті. 

 ЗК15. Здатність діяти на основі етичних міркувань (мотивів). 

Спеціальні компетентності: 

СК6. Здатність діяти соціально відповідально і свідомо. 

СК7. Здатність обирати та використовувати сучасний інструментарій менеджменту. 

СК11. Здатність створювати та організовувати ефективні комунікації в процесі управління. СК13. Розуміти принципи і норми права та використовувати їх у професійній діяльності. 

СК14. Розуміти принципи психології та використовувати їх у професійній діяльності. 

СК15. Здатність формувати та демонструвати лідерські якості та поведінкові навички. 

Очікуванні програмні результати навчання: 

ПРН1. З’ясовувати свої права і обов'язки як члена суспільства, усвідомлювати цінності громадянського суспільства, верховенства права, прав і свобод людини і громадянина в Україні. 

ПРН2. Зберігати моральні, культурні, наукові цінності та примножувати досягнення суспільства, використовувати різні види та форми рухової активності для ведення здорового способу життя. 

ПРН12. Оцінювати правові, соціальні та економічні наслідки функціонування організації. ПРН13. Спілкуватись в усній та письмовій формі державною та іноземною мовами.