спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

освітня програма: Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

Мета - формування у студентів знань, навиків та умінь, що дозволять їм здійснювати проектування, виробництво та експлуатацію електричних (в тому числі електромеханічних) апаратів та використовувати їх для створення більш сучасних та досконалих електротехнічних засобів.

Завдання – засвоєння фундаментальних теоретичних основ різноманітних фізичних явищ що відбуваються в електричних апаратах і на яких засновано їх функціонування.

Дисципліна "Електричні апарати" базується на попередніх дисциплінах: фізика, хімія, вища математика, теоретичні основи електротехніки, теоретична та прикладна механіка. Знання цієї дисципліни, використовуються студентами при виконанні курсових робіт та проектів, що розробляються згідно з навчальним планом, при роботі над дипломними проектами та магістерськими роботами за спеціальністю «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв».

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен отримати

загальні компетентності:

- здатність розбивати інформацію на компоненти, розуміти їх взаємозв’язки та організаційну структуру, бачити помилки й огріхи в логіці міркувань, різницю між фактами і наслідками, оцінювати значимість даних.

 - здатність застосовувати знання на практиці

 - здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел.

 фахові компетентності: .

-         здатність використовувати знання з теорії електричних машин, апаратів та електроприводу для вирішення практичних задач в галузі електроенергетики та електромеханіки

-         здатність до теоретичного обґрунтування прийнятих рішень в процесі виконання проектно-конструкторських та дослідницьких робіт

-         Здатність використовувати базові знання з фізики, вищої математики та теоретичних основ електротехніки для вирішення практичних задач в галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.