Курс створено для підготовки студентів до професійного спілкування англійською мовою, що передбачає формування у них успішних комунікативних навичок у різних видах діяльності, як читання, аудіювання, мовлення, письмо.
1. Метою вивчення навчальної дисципліни є формування лінгвістичної, дискурсивної і мовленнєвої англомовної компетенції майбутнього фахівця зі сфери економіки праці
2. Компетентності та результати навчання, формування яких забезпечує вивчення дисципліни.
Загальні компетентності
Здатність спілкуватися державною мовою як усно, так і письмово.
Здатність спілкуватися іноземною мовою.
Здатність бути критичним і самокритичним.
Навички міжособистісної взаємодії.
Спеціальні компетентності
Розуміння особливостей сучасної світової та національної економіки, їх інституційної структури, обґрунтування напрямів соціальної, економічної та зовнішньоекономічної політики держави.
Здатність застосовувати комп’ютерні технології та програмне забезпечення з обробки даних для вирішення економічних завдань, аналізу інформації
та підготовки аналітичних звітів.
Здатність поглиблено аналізувати проблеми і явища в одній або декількох професійних сферах з врахуванням економічних ризиків та можливих соціально-економічних наслідків.
Очікувані програмні результати
Оволодіти навичками усної та письмової професійної комунікації державною та іноземною мовами.
Асоціювати себе як члена громадянського суспільства, наукової спільноти, визнавати верховенство права, зокрема у професійній діяльності, розуміти і вміти користуватися власними правами і свободами, виявляти повагу до прав і свобод інших осіб, зокрема, членів колективу.
Знати та використовувати економічну термінологію, пояснювати базові концепції мікро- та макроекономіки.
Використовувати професійну аргументацію для донесення інформації, ідей, проблем та способів їх вирішення до фахівців і нефахівців у сфері економічної діяльності
Застосовувати відповідні економіко-математичні методи та моделі для вирішення економічних задач.
Усвідомлювати основні особливості сучасної світової та національної економіки, інституційної структури, напрямів соціальної, економічної та зовнішньоекономічної політики держави.
Застосовувати набуті теоретичні знання для розв’язання практичних завдань та змістовно інтерпретувати отримані результати.
Визначати та планувати можливості особистого професійного розвитку.
Демонструвати базові навички креативного та критичного мислення у дослідженнях та професійному спілкуванні.
Вміти використовувати дані, надавати аргументацію, критично оцінювати логіку та формувати висновки з наукових та аналітичних текстів з економіки.
Показувати навички самостійної роботи, демонструвати критичне, креативне, самокритичне мислення.
- Учитель: Вікторія Горлачова